Časté otázky

Na co se nejvíce ptáte...

Pošlete mi k pozvánkám i obálky?
V popisu zboží je uvedeno, zda jsou obálky v ceně, nebo si je můžete zvolit za příplatek.

Mám zpracovanou svoji grafiku pozvánek, můžete mi je pouze vytisknout?
Soustředím se pouze na zpracování a výrobu pozvánek a oznámení ze svých návrhů. Takže nikoli, nejsem tiskové centrum, dodanou grafiku netisknu, ani neupravuji.

Líbí se nám oznámení Slunečnice, ale chtěli bychom tam nějaké úpravy?
Napište mailem konkrétně jaké a já to posoudím a odpovím Vám. Počítejte s tím, že tyto úpravy budou pravděpodobně zpoplatněny a prodlouží termín zpracování objednávky. V případě, že se jedná o nějakou drobnost, poplatek neúčtuji. Zda je úprava drobnost či ne, posoudím já.

Máme představu jak by mělo naše svatební oznámení vypadat, zpracujete nám ji?
S největší pravděpodobností ne. Velice nerada se trefuji do představ jiných. Nehledě na to, že zpracovat nový vzor mi vzhledem k dalšímu pracovnímu vytížení trvá poměrně dlouho - i několik měsíců.

Jsem ze Slovenska a chtěl bych si u Vás objednat a nechat zaslat pozvánky, lze?
Ne. Ani jinam do zahraničí. Prodávám zboží a poskytuji služby výhradně v rámci ČR. Jsem živnostník, neplátce DPH a to mi přináší jistá omezení, která jsem prozatím ještě nenašla sílu překonat a řešit.

Mám doma tiskárnu a můžu si pozvánky vytisknout sám, pošlete mi tiskové podklady?
Ne, tiskové podklady zásadně nezasílám. Pouze hotové vytištěné pozvánky.

Chtěl bych na pozvánku umístit i svoji fotku, půjde to?
Záleží na konkrétním vzoru. Je sice možné "plácnout" fotku skoro kamkoli, ale tak aby to i nějak slušně vypadalo - to zabere trochu času a přemýšlení a pár zkušebních výtisků. Základem "slušného" zpracování je kvalitní foto.
U fotek provádím jen základní úpravy, i tak počítejte s tím, že se cena zvedne o jednorázový poplatek za grafické práce a tiskové zkoušky - ten bude minimálně 300 Kč. Taky se prodlouží termín zpracování.
(U zboží, kde je fotka součástí nabízeného vzoru je případný příplatek vypsán u ceny.)

Tlačí mě čas, právě jsem se od manželky dozvěděl, že mi za měsíc bude 50 a měl jsem rozeslat pozvánky na mejdan. Potřeboval bych je mít doma co nejdřív, co pro to můžu udělat?
Všechny objednávky se snažím vyřizovat plynule a bez zbytečných odkladů v pracovním tempu, které mi vyhovuje a zaručuje, že nebudu dělat zbytečné chyby. Termíny, které uvádím v obchodních podmínkách plním vždy, jsou to maximální doby pro zpracování korektur a odeslání zboží. Pokud je méně objednávek, stihnu vše i rychleji, ale nemůžu to nikdy dopředu garantovat, jelikož situace s objednávkami se mění každý den. Pokud budu mít časový prostor, budu na prosby o zrychlené dodání reagovat nabídkou Expresního vyřízení objednávky, za což budu ale účtovat expresní příplatek.