Časté otázky

Na co se nejvíce ptáte...

Pošlete mi k pozvánkám i obálky?
V popisu zboží je uvedeno, zda jsou obálky v ceně, nebo si je můžete zvolit za příplatek.

Mám zpracovanou svoji grafiku pozvánek, můžete mi je pouze vytisknout?
Soustředím se pouze na zpracování a výrobu pozvánek a oznámení ze svých návrhů. Takže nikoli, nejsem tiskové centrum, dodanou grafiku netisknu, ani neupravuji.

Líbí se nám oznámení Slunečnice, ale chtěli bychom tam nějaké úpravy?
Napište mailem konkrétně jaké a já to posoudím a odpovím Vám. Počítejte s tím, že tyto úpravy budou pravděpodobně zpoplatněny a prodlouží termín zpracování objednávky. V případě, že se jedná o nějakou drobnost, poplatek neúčtuji. Zda je úprava drobnost či ne, posoudím já.

Máme představu jak by mělo naše svatební oznámení vypadat, zpracujete nám ji?
S největší pravděpodobností ne. Velice nerada se trefuji do představ jiných. Nehledě na to, že zpracovat nový vzor mi vzhledem k dalšímu pracovnímu vytížení trvá poměrně dlouho - i několik měsíců.

Jsem ze Slovenska a chtěl bych si u Vás objednat a nechat zaslat pozvánky, lze?
Ne. Ani jinam do zahraničí. Prodávám zboží a poskytuji služby výhradně v rámci ČR. Jsem živnostník, neplátce DPH a to mi přináší jistá omezení, která jsem prozatím ještě nenašla sílu překonat a řešit.

Mám doma tiskárnu a můžu si pozvánky vytisknout sám, pošlete mi tiskové podklady?
Ne, tiskové podklady zásadně nezasílám. Pouze hotové vytištěné pozvánky.

Chtěl bych na pozvánku umístit i svoji fotku, půjde to?
Záleží na konkrétním vzoru. Je sice možné "plácnout" fotku skoro kamkoli, ale tak aby to i nějak slušně vypadalo - to zabere trochu času a přemýšlení a pár zkušebních výtisků. Základem "slušného" zpracování je kvalitní foto.
U fotek provádím jen základní úpravy, i tak počítejte s tím, že se cena zvedne o jednorázový poplatek za grafické práce a tiskové zkoušky - ten bude minimálně 200 Kč. Taky se prodlouží termín zpracování.
(U zboží, kde je fotka součástí nabízeného vzoru je případný příplatek vypsán u ceny.)

Tlačí mě čas, právě jsem se od manželky dozvěděl, že mi za měsíc bude 50 a měl jsem rozeslat pozvánky na mejdan. Potřeboval bych je mít doma co nejdřív, co pro to můžu udělat?
Všechny objednávky se snažím vyřizovat plynule a bez zbytečných odkladů v pracovním tempu, které mi vyhovuje a zaručuje, že nebudu dělat zbytečné chyby. Termíny, které uvádím v obchodních podmínkách plním vždy, jsou to maximální doby pro zpracování korektur a odeslání zboží. Pokud je méně objednávek, stihnu vše i rychleji, ale nemůžu to nikdy dopředu garantovat, jelikož situace s objednávkami se mění každý den. Pokud budu mít časový prostor, budu na prosby o zrychlené dodání reagovat nabídkou Expresního vyřízení objednávky, za což budu ale účtovat expresní příplatek.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení