Pozvánky k vlastnímu dopsání dat oslavy

12/6/2023

Sady pozvánek dělám ráda. Líbí se mi, když to spolu ladí. A pokud jsou karty prázdné - bez textu, nemusí to být finálně nutně pozvánka na narozeniny a vlastně to nemusí být ani pozvánka. Zkoušela jsem dotisknout text na svoji inkoustovce Canon a jde to úplně bezproblémově. Na takovéto karty můžete tedy dotiskávat, obyčejnou inkoustovku možná máte doma i vy. Doporučuji nejprve cvičný tisk na obyčejný papír, ať vychytáte formát a rozmístění textu.

sada-Takje

Jednoduchá, barevná pozvánka s předtištěným textem ve velikosti A6 - Pojďte se mnou slavit. Vyberete si výročí a potřebná data dopíšete.

pojdte-slavit-blog

13/8/2022

Pokud si myslíte, že co je malé, to je milé, mám pro vás jednu milou pozvánku (respektive na výběr z několika variant). V barvě mint nebo levandule, v jednotném nebo množném čísle.

Pozvánka je mini - velikost A7 (105 x 74 mm) s předtištěnou přední stranou. Vaše texty s datem oslavy můžete umístit na svou vlastní kartičku nebo si kartičku pro text přikoupit. K přikoupení (na eshopu se tomu říká příplatek) je i předávací obálka - kapsa (nikoli poštovní - tento rozměr pošta pro přepravu neakceptuje) a kartička pro napsání jména. Jméno hosta samozřejmě není nutné psát nikde, ale když ho napíšete - hned je jasné, koho zvete - např. Pavel Novák versus Pavel Novák s rodinou. Pokud dostane Pavel Novák nadepsanou obálku, nebude marně a dlouze přemýšlet jestli má s sebou vzít či nevzít i paní Novákovou.

Pozvánky V027 Zimba si prohlídnete v eshopu po kliku na obrázek.

pozvanky-male-skladaci

 

Přibylo několik verzí pozvánek s motýlem  - pozvánky V133 Paví oko. Jsou s různými předtištěnými texty - s výročím nebo bez výročí a taky jen čisté karty - s babočkou - bez textů.
Pozvánky s předtištěným textem s výročím zde, bez výročí tady a pozvánky na které si vlastní texty dopíšete komplet - tedy jen prázdné karty jsou zde.

pozvanka-pavioko pozvanka-pavi-oko-uni-inspi

 

13/07/2020

Zjistila jsem, že když vyrábím obálky, docela u toho relaxuji. Je to sice taková piplačka, ale ruční práce, v podstatě mechanická, pustím si hudbu, skládám papír a můžu vypnout. Zároveň mě uklidňuje i to, že vlastně nelenoším, pracuji. Co jsem spustila nový eshop, tak mě ovládl pocit, že musím pracovat o 106, téměř furt, ať ho někam posunu, dopiluju, zvelebím, zúspěšním... , protože prozatím eshop tak úplně nenaplňuje očekávání, která jsem do něj vložila. Doufám, že v tom mají prsty prázdniny...

Takže z tohoto těsta vznikly nové sady pozvánek k vlastnímu dopsání. U sady s bílými obálkami, lze karty použít na cokoli. Jsou bez textu. Takže si třeba nekupujete pozvánky, ale balíček blahopřání. Další sada je už pozvánková, dopíšete jen kdy a kam mají hosté přijít. V sadě jsou i kartičky, které můžete využít třeba  na jmenovky

sada-pozvanek-blahoprani-s-obalkami

pozvanky-obalky-jmenovky-s

Další hotové pozvánky - můžete si objednat od 10 kusů, k pozvánkám jsou obyčejné obálky.
Edit 7/9/2022 - pozvánky lze objednat od 5 kusů a obálky nejsou u kusovek v ceně, ale můžete si přidat k pozvánce za příplatek.

pozvanka-s-krasopise-k-vlastnimu-dopsani predtistena-pozvanka-k-dopsani

narozeninova-pozvanka-na-padesatiny narozeninova-pozvanka-50

pozvanka-jubileum pozvanka-s-hortenzií-a-martini-03