4. 6. 2023 - 23. 6. 2024 je eshop uzavřen
od 24. 6. 2024 - běžný provoz

Zboží si můžete prohlédnout, ale nelze provést objednávku. (respektive objednávku nelze dokončit, košík má omezenou funkčnost).

Vánoční přání a dekorace

03/11/2021

Navazuji na loňský vánoční článek... Doufala jsem, že letos už se covidem nebudu muset zabývat, ale opět je jeho neblahé působení znát (i v schopě).
Pozvánky jsou znovu v kategorii rizikové zboží, jejich prodej je jen příležitostný a tak se opět zaměřuji na nadcházející Vánoce.

K magnetobločkům jsem se vrátila po delší pauze, kdy jsem neměla čas se s nimi „párat“. Pokud je člověk (já) dělá od začátku do konce sám, je s tím docela práce.
Svého času mívaly docela obchodní úspěch, uvidíme.
Bloček je ideální na ledničku na psaní nákupních a jiných poznámek - to asi znáte. Zároveň je i vánočním přáním. K zabalenému bločku s magnetkou je nepermanentním lepítkem přichyceno samotné přání s předtištěným textem. To stačí jen podepsat. Vše potom vložíte do společně dodávané kapsy (obálky přímo na bloček) a můžete zaslat poštou. Známku si tedy již musíte zakoupit sami.

Na fotce níže je modrý a růžový magnetobloček s vánoční mandalou, plakát A4 - rovněž s Mandalou, kolem které jsou do spirály vypsány všechny měsíce a dny nadcházejícího roku 2022 a skládáné vánoční přání s mandalou a kalednáriem 2022.

magnetobločky-na-ledničku-s-vánočním-přáním

Letos jsem taky přidala praktické samolepky na dárky ve dvou velikostech - průměr 4,5 nebo 6 cm, se dvěmi verzemi textu - Šťastné a veselé - Krásné Vánoce a ve dvou barevných kombinacích - teplé a studené.
Rovněž jsem rozšířila nabídku hotových vanočních přání - opět stačí jen podepsat a rozeslat.

jmenovky-kulate-samolepici-na-darky

vanocni-prani-s-magnetkou

22/10/2020

S pozvánkami to letos asi nevytrhnu. Zájem je z logických důvodů minimální, což mi radost rozhodně nedělá, ale má to i svou světlou stránku, mám tak prostor věnovat se tvorbě vánočního zboží. 
Takže kreslím, maluji a oprašuji archívy. A potom jsou z toho vánoční samolepky, pohledy a třeba i něco dalšího.
Toto zboží najdete v kategorii Vánoce/Zima.

V samostatné kategorii Novoročenky nabízím vánoční přání s dotiskem nebo elektronické. 
Z původních stránek jsem na eshop přesunula jen ty vzory, o které byl v uplynulých letech největší zájem.

vanocni-dekorace-samolepky