Svatební výročí - pozvánky k oslavě

Kdo má to štěstí, že si vybral tu správnou druhou polovičku a přes všechny přízně a nepřízně osudů to s ní vydržel hromadu (třeba 50, 60 či i více let) má důvod slavit. Ať už oficiálně, obnovením manželského slibu na radnici, nebo třeba jen soukromě s nejbližší rodinou. Pro tyto příležitosti mám v nabídce Pozvánky k oslavě svatebního výročí - v eshopu pod záložkou Oznámení výročí.

svatebni-oznameni-ke-zlate-svatbe_1

Svatební oznámení Zelenkavé růže s visačkou nebo jen jako obyčejná karta. Novinka září 2021. Stejný produkt jsem dosud prodávala jen jako pozvánky, nově tedy i jako svatební oznámení. Zároveň jsem změnila podkladové a visačkové papíry za pevnější karton. Je možnost si vybrat ze dvou šedých. Ve stejném vzoru si můžete objednat i samolepky, jmenovky a kartičky pro doplňkové informace.

zlata-svatba-pozvanka

Pozvánky se hostům rozdávají většinou jen u těch „velkých“ výročí - zlaté a diamantové svatby. Ale můžete si samozřejmě objednat pozvánky - oznámení pro libovolné jubileum. Kaligraficky upravené texty - viz na obrázku nahoře „50 let společného života“ jsou zpracovány jen pro stříbrnou, zlatou a diamantovou svatbu. Ale dají se nahradit běžným písmem.

oznameni-pozvanka-vyroci-svatby

U některých vzorů jsou v nabídce i doplňkové tiskoviny. Ozdobná obálka s vkladem, jmenovky, kartičky na doplňující informace.

zlata-diamantova-svatba-oznameni

Všechny Oznámení výročí si můžete prohlédnout zde.

Pokud si nevyberete můžete samozřejmě vybírat i z ostatních svatebních oznámení nebo pozvánek
Změna řádkových textů na vzorech není problém.