15. 6. 2022 - 31.7.2022 ZAVŘENO V srpnu omezený provoz

Svatební výročí - pozvánky k oslavě

Kdo má to štěstí, že si vybral tu správnou druhou polovičku a přes všechny přízně a nepřízně osudů to s ní vydržel hromadu (třeba 50, 60 či i více let) má důvod slavit. Ať už oficiálně, obnovením manželského slibu na radnici, nebo třeba jen soukromě s nejbližší rodinou. Pro tyto příležitosti mám v nabídce Pozvánky k oslavě svatebního výročí - v eshopu pod záložkou Oznámení výročí.

svatebni-oznameni-ke-zlate-svatbe_1

Svatební oznámení Zelenkavé růže s visačkou nebo jen jako obyčejná karta. Novinka září 2021. Stejný produkt jsem dosud prodávala jen jako pozvánky, nově tedy i jako svatební oznámení. Zároveň jsem změnila podkladové a visačkové papíry za pevnější karton. Je možnost si vybrat ze dvou šedých. Ve stejném vzoru si můžete objednat i samolepky, jmenovky a kartičky pro doplňkové informace.

zlata-svatba-pozvanka

Pozvánky se hostům rozdávají většinou jen u těch „velkých“ výročí - zlaté a diamantové svatby. Ale můžete si samozřejmě objednat pozvánky - oznámení pro libovolné jubileum. Kaligraficky upravené texty - viz na obrázku nahoře „50 let společného života“ jsou zpracovány jen pro stříbrnou, zlatou a diamantovou svatbu. Ale dají se nahradit běžným písmem.

oznameni-pozvanka-vyroci-svatby

U některých vzorů jsou v nabídce i doplňkové tiskoviny. Ozdobná obálka s vkladem, jmenovky, kartičky na doplňující informace.

zlata-diamantova-svatba-oznameni

Všechny Oznámení výročí si můžete prohlédnout zde.

Pokud si nevyberete můžete samozřejmě vybírat i z ostatních svatebních oznámení nebo pozvánek
Změna řádkových textů na vzorech není problém.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení